Reklama

Silnik 3.5 V6 (350) 272KM 200kW
Rok produkcji 2007
Przebieg: 140 tys. km
Okres użytkowania: 1 rok
Mercedes Klasa M W164 Off-roader 3.5 V6 (350) 272KM 200kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Nie kupiłby ponownie
Co pozytywnie zaskoczyło oceniającego:
Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego:
1,0
Ten samochód to jakaś totalna porażka. Nie wiem dlaczego nikt nie nakręcił o tym jeszcze filmu. Psuje się w nim dosłownie wszystko!! 100tys km starty wałek rozrządu, urwane klapy kolektora, rozwalony wandler, opiłki w moście, popsute zamki drzwi, czujniki ABS można wozić w bagażniku, zalane moduły sam, uszk. sterownik silnika, panel klimatyzacji, siłownik mostu, łańcuch reduktora, szklanka reduktora, podnośnik szyby, sterownik skrzynii biegow, podpora wału, stukające półosie, pękające przełączniki foteli, elektrozawory skrzynii biegow, stacyjka i cały pakiet innych pierdol, jak ginące światła stop itp. Totalna porażka . Jedyny plus tego auta to układ hamulcowy. Poza tym ani to ładne ani wygodne. Totalna beznadzieja
Wrażenia
Korozja
2,0
2,0
1,0
Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)
Reklama

Minimalne średnie zużycie paliwa
18,0
Maksymalne średnie zużycie paliwa
24,0
Minimalne zużycie paliwa przy oszczędnej jeździe
16,0
Zobacz więcej na temat zużycia paliwa
Zobacz raport zużycia paliwa tego kierowcy
Czy ocena była przydatna?
Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Mercedes Klasa M W164 Off-roader
Nie wiesz jakie wybrać auto? Zapytaj naszego automatycznego doradcę!
Audi or Bmw

Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Baza wiedzy

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Szybki kontakt

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.