Reklama

Oceny Hyundai i20 II Hatchback 5d Facelifting KAPPA 1.2 MPI 84KM 62kW od 2018

Hyundai i20 II Hatchback 5d Facelifting KAPPA 1.2 MPI 84KM 62kW od 2018 - Oceń swoje auto
Reklama

Najnowsze oceny Hyundai i20 II Hatchback 5d Facelifting KAPPA 1.2 MPI 84KM 62kW od 2018

~D-sub
Hyundai i20 II
Ogólne wrażenie - fajny, ale ..... czegoś mu brakuje. Po prostu nie ma kopa. To ma być auto miejskie, a nie karawan. Mam 18 letnią MIcrę z...
~Michał M
Hyundai i20 II
Silnik pracuje rewelacyjnie cichutko i kulturalnie na wolnych mozna nie zauważyć że pracuje . Co ważne dla mnie nie bierze nic oleju .od nowości... (Silnik)
~fynf
Hyundai i20 II
Mało schowków, zagłówek pomimo regulacji jakby trochę za bardzo odchylony do przodu był. (Ergonomia)

Usterki Hyundai i20 II

Hyundai i20 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Hyundai i20 II Hatchback 5d Facelifting
Nie wiesz jakie wybrać auto? Zapytaj naszego automatycznego doradcę!
Peugeot or Opel

Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Baza wiedzy

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Szybki kontakt

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.