Aktualnie przeglądasz

Przebieg: 105 tys. km
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Alfa Romeo 159 I Sportwagon 1.9 JTDM 16v 150 KM 110 kW - Oceń swoje auto
Co pozytywnie zaskoczyło oceniającego:
Inne : sztywność karoserii i jej wpływ na prowadzenie się auta
To moja 3 alfa po 156,166 wszystkie lubiłem ale ta jest zdecydowanie najlepsza- nie ma żadnych minusów. Kupiłem nowe auto przez 7 lat zrobiłem 105 tyś km (nie jest tojedyne moje auto za to najlepsze uważam to za lepszy zakup niż również nowy jeep grand cherokee 2,7 crd)Wsiadam do tego auta i cieszę się jazdą jak w pierwszych dniach po zakupie. Wygląd tego samochodu pozostawiam bez komentarza, cieszę się że nie ma następcy - tego auta nie sprzedam.
idealnie dopasowany do tego auta wystarczająca moc, elastyczność i jest lżejszy od 2,4 co poprawia prowadzenie w zakrętach- mniejsza podsterowność
dobrze dobrane przełożenia , precyzyjna , zmiana biegów to przyjemność
auto prowadzi się idealnie, zachowanie na śliskiej nawierzchni idealne , to jak można korygować tor jazdy gazem w przednionapędówce wprawiło mnie w zdumienie
Reklama
wszystko dla kierowcy
stosunek dynamika / zużycie paliwa dla mnie zadowalający
Reklama
Zużycie paliwa 1.9 JTDM 16v 150KM 110kW [l/100km]
7,3
Minimalne średnie zużycie paliwa
Jest to średnie minimalne zużycie paliwa jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.
6,5
Maksymalne średnie zużycie paliwa
Jest to średnie maksymalne zużycie paliwa jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.
9,5
Minimalne zużycie paliwa przy oszczędnej jeździe
Jest to najmniejsze zużycie paliwa, jakie odnotowałeś pokonując możliwie duży dystans z zachowaniem maksymalnie umiarkowanej dynamiki i prędkości na jaką pozwoliły warunki drogowe, najlepiej krajowe.
6,0
Fabryczne średnie zużycie paliwa
6,6
Zobacz więcej na temat zużycia paliwa
Czy ocena była przydatna?

Dyskusja

Ładowanie komentarzy...