Szukaj
Reklama

Informacje o Mercedes Klasa V II

Lata produkcji: 2014 – teraz
Segment: VANy
Debiutująca na rynku w roku 2014 druga generacja Mercedesa Klasy V oznaczona jest symbolem W447. Klasa V wróciła po 11-letniej przerwie od momentu wycofania z oferty niemieckiej marki modelu pierwszej generacji. W katalogu Mercedesa druga generacja Klasy V stała się następcą modelu Viano (który z kolei był wprowadzony do oferty w roku 2013, w miejsce pierwszej Klasy V), ale niemiecki producent prezentował ją także jako następczynię nie bardzo trafionej klasy R. Mercedes Klasa V II od swojego poprzednika Viano odziedziczyła m.in. platformę podłogową. Pod względem stylistycznym auto nawiązuje do Klasy S (także jeśli chodzi o wnętrze) oraz Klasy C. Samochodem może podróżować 6 lub (opcjonalnie) 9 osób.
czytaj więcej
Powagosław

Mercedes w końcu wyprodukował vana, który w pełni zasługuje na gwiazdę na swojej masce. Wnętrze rodem z S Klasy? Marzenie.

~Powagosław
Luzacjusz

Najbardziej wymyślny autobus świata. W takim to nawet ja mógłbym robić za konduktora i prosić o bileciki. A może to bardziej karawan (ten kształt…) niż autobus? Ok, nie brnijmy w to głębiej. Jak na ten typ auta, mamy mistrzostwo świata.

~Luzacjusz
Reklama

Mercedes Klasa V II – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:
Mercedes Klasa V II
Szukasz auta?
Dopasujemy dla Ciebie odpowiedni model!
BMW X2
Dopasujemy Ci auto
Pierwszy krok