Szukaj
Reklama

Zachar wolał benzynę - sprawdzam, czy się mylił. Opel Insignia GSi z silnikiem Diesla

Dodano: 2 miesiące temu
Wyświetlenia: 4 700
Komentarze: 1

Czy w przypadku Opla Insignia GSi diesel pod maską ma sens? Zapraszamy na test.

 

Nowego Opla Insignię testowaliśmy już kilkukrotnie w różnych odmianach. Gdy w ubiegłym roku Zachar był na prezentacji nowej Insignii GSi, do testu wybrał egzemplarz z silnikiem benzynowym. Czy miał rację? Wtedy mówiło się jeszcze, że nie będzie nowej Insignii OPC, a wersja GSi będzie tą najmocniejszą. Dziś już wiemy, że OPC jednak jest w planach. 

 

Tym razem jeździliśmy Insignię GSi z dieslem pod maską. Czy silnik wysokoprężny w tym aucie ma sens? 

 

Nadwozie wygląda sportowo. 20-calowe felgi znalazły się tu nie bez przyczyny. Zawieszenie obniżono o 1 cm w stosunku do zwykłej Insignii - to swego rodzaju kompromis. Obniżono środek ciężkości, ale nie trzeba obawiać się, dojeżdżając do krawężników.

 

A jak jest wewnątrz? Nowa Insignia GSi jest świetnie wyciszona, a to dzięki temu, że szyby boczne mają dodatkową izolację. 

 

Czym jeszcze wyróżnia się wersja GSi? Mamy specjalnie dedykowaną do tego modelu kierownicę ze spłaszczonym dołem, łopatki za kierownicą i rewelacyjne fotele!

 

Insignia GSi Sports Tourer to duże i przestronne auto. Jak jeździ? I czy zakup Insignii GSi z silnikiem Diesla to dobry pomysł?

 

Zapraszamy na film.

Reklama

Zobacz również

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Opel Insignia II Sports Tourer GSi
Szukasz oszczędnego auta?
Dopasujemy dla Ciebie odpowiedni model!
Toyota Prius
Dopasujemy Ci auto
Pierwszy krok