Szukaj
Reklama

Suzuki Vitara - 3 cylindry i AWD. Szalone połączenie?

Dodano: 2 miesiące temu
Wyświetlenia: 2 983
Komentarze: 1

Suzuki Vitara to jeden z samochodów, które zasłynęły swoimi zdolnościami w terenie. Teraz żyjemy jednak w czasach crossoverów, więc i Vitara znacznie się zmieniła. Postanowiła zasmakować życia w mieście. Po kuracji odmładzającej znalazła się w nowej roli. 

 

Z zewnątrz nowe Suzuki Vitara wygląda bardzo dobrze, facelifting przyniósł zaledwie kosmetyczne zmiany. Również w środku poprawek było niewiele. Niemniej warto podkreślić, że teraz cała górna część kokpitu jest wykończona miękkim tworzywem. Dodatkowo mamy sporo możliwości personalizacji – można zamówić nawet turkusowe pedały.

 

Suzuki Vitara zyskało też wiele systemów bezpieczeństwa. Jednym z nich jest alarm jazdy zygzakiem. Jak działa? Powiemy w filmie. Sprawdzimy też, czy w środku jest wystarczająco dużo miejsca dla dwumetrowca, czy pasażerowie z tyłu będą wygodnie podróżować i jaką pojemność ma bagażnik.

 

Testujemy nowe Suzuki Vitara z trzycylindrowym silnikiem Boosterjet o pojemności jednego litra i mocy 111 koni mechanicznych. Samochód ma napęd na cztery koła i manualną skrzynią biegów. Czy zestawienie słabszego silnika z napędem na cztery koła to dobry pomysł?

 

Zapraszamy na test. 

Reklama

Zobacz również

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Suzuki Vitara III SUV Facelifting
Szukasz auta do miasta?
Dopasujemy dla Ciebie odpowiedni model!
Renault Megane
Dopasujemy Ci auto
Pierwszy krok