Szukaj
Reklama

N jak Naginanie praw fizyki. Hyundai i30 Fastback N - prezentacja

Dodano: 2 miesiące temu
Wyświetlenia: 1 492

Hyundai zaprezentował nowy drapieżny model - i30 Fastback N. Zobaczcie, co to auto potrafi w zakrętach!

 

Hyundai i30 jest już na rynku jakiś czas. W drugiej połowie 2017 roku koreański producent zaprezentował drapieżne wcielenie o oznaczeniu N, stworzone na bazie nadwozia typu hatchback. Niedługo później pojawiła się nowa bryła, którą nazwano fastback. Było do przewidzenia, że i ona z czasem zyska bardziej "gorącą" odmianę. W tej chwili debiutuje nowy model - Hyundai i30 Fastback N. 

 

Hyundai przekonuje, że i30 Fastback N ma być bardzie komfortowy względem wersji hatchback. Koreańczycy podają, że o 5%. Czy rzeczywiście tak jest?

 

Jakie są charakterystyczne elementy, które wyróżniają wersję N? I czy i30 Fastback N o smukłej sylwetce, kształtem przypominającej łzę, jest ładniejszy od hatchbacka z oznaczeniem N? To wszystko w naszym filmie. Co ciekawe, jeśli ktoś nie chce mocnego silnika, ale podoba mu się wygląd N-ki, może po prostu zakupić pakiet stylistyczny o nazwie "N Line".

 

Pod maską drapieżnego Fasbacka pracuje dwulitrowa jednostka benzynowa, oferowana w dwóch wariantach mocy - 250 KM i 270 KM. W ile sekund Hyundai i30 Fastback N rozpędzi się do setki? Sprawdziliśmy to auto na dość krętej trasie. Jak radzi sobie w zakrętach?

 

Zapraszamy na film.

 

 

Reklama
Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Hyundai i30 III Fastback N
Lubisz sportowe emocje?
Dopasujemy dla Ciebie odpowiedni model!
Porsche Carrera
Dopasujemy Ci auto
Pierwszy krok