Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Ocena kierowcy - Skoda Superb III Kombi

Mańq, 9 dni temu
Silnik 1.4 TSI 150KM 110kW
Rok produkcji 2017
Przebieg: 4 tys. km
Okres użytkowania: niecały rok
Skoda Superb III Kombi 1.4 TSI 150 KM 110 kW - Oceń swoje auto
Co pozytywnie zaskoczyło oceniającego:
Silnik : Wcześniej jeździłem Dieslami(1,9 115KM i 2,5L 150KM) i troszkę bałem się wyboru 1,4 L benzynki. Po 5-ciu miesiącach użytkowania,nie kupię już ropniaka.Autko jest ciche,ciepłe i jak na moje potrzeby wystarczająco dynamiczne.Polecam
Ogólnie wszystko jest o.k Drobne draczenie lewego przedniego głośnika przy minusowych temperatura i dwa razy przedni led się nie zapalił-był komunikat na desce(po restarcie silnika działał o.k).
Wrażenia
3500 km i jak na razie wszystko gra.(ACT działa ,w trasie przy 110 km/h auto pokazuje w okolicy 5,3 L/100km.).
W mroźne dni wsteczny działa z ciut zbyt dużym oporem(włożyć łatwo -gorzej z powrotem).
To nie klasa S więc i coś tam słychać na dziurawych drogach, ale za tą cenę uważam że jest całkiem nieźle.
Odpukać po 4 miesiącach wygląda jakby wczoraj wyjechało auto z salonu.
Reklama
bardzo dobra(jak dla mnie) w każdym kierunku.
Wszystko jest pod ręką.
Cichutka i wydajna klima.
Mnóstwo miejsca dla 5-ciu osób (pod warunkiem że to nie koszykarze).
Przy wyższych prędkościach 160-180 ciut za głośno (nie wiem może to trochę wina lusterek i relingów).
Na razie tylko paliwo.
Za tą cenę chyba trudno kupić NOWY tak obszerny i całkiem nieźle złożony samochód.
Reklama
Po 3500 km.Dwa razy "zawiesiły" się ledy do jazdy dziennej i przy sporych mrozach lewy przedni głośnik trochę "charczał".Już działa bez zarzutu.
Chwilowo brak.

Zużycie paliwa 1.4 TSI 150KM 110kW [l/100km]

7,9

Minimalne średnie zużycie paliwa

7,5

Maksymalne średnie zużycie paliwa

11,0

Minimalne zużycie paliwa przy oszczędnej jeździe

5,3

Fabryczne średnie zużycie paliwa

5,1
Zobacz więcej na temat zużycia paliwa
Czy ocena była przydatna?
Dyskusja
Ładowanie komentarzy...