Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Ocena kierowcy - Opel Zafira A Van

muraww, 7 dni temu
Silnik 1.8 16V 125KM 92kW
Rok produkcji 2004
Przebieg: 160 tys. km
Okres użytkowania: niecały rok
Opel Zafira A Van 1.8 16V 125 KM 92 kW - Oceń swoje auto
Co pozytywnie zaskoczyło oceniającego:
Auto posiadam prawie rok. Ogólnie jestem zadowolony, kupiony z przebiegiem udokumentowanym 150 tyś, zakupiony w niemczech. Auto dość duże i przestronne na minus przy takiej przestrzeni brak praktycznie schowków a przydały by się bardzo tym bardziej że opel ma być samochodem rodzinnym. Jak dla mnie na minus za małe lusterka zewnętrzne ale może po prostu tak mi się tylko wydaje ponieważ jestem kierowcą z zawodu i we wszystkich autach mam wielkie lustra. Największym minusem dla mnie są fotele do tej pory nie mogę się do nich przekonać i wiecznie reguluje i poprawiam do tego bolą mnie wiecznie plecy, na pewno są za twarde ( do niedawna miałem starą poczciwą vectrę A gdzie siedzenia były bajecznie wygodne). Kolejną wadą jest widoczność która jest bardzo okrojona przez boczne słupki, w mieście trzeba się dobrze rozglądać - wiem co mówię bo przejechał bym już człowieka na przejściu którego nie widziałem bo schował się cały za słupkiem ! Poza tym auto na PLUS nie jest wyścigowy ale spokojnie da się wyprzedzać jadąc nawet w komplecie 7 osób. Jeżeli ktoś nie potrzebuje szpanować jakimś audi czy bmw i nie potrzebuje wyścigówki to jak najbardziej Zafirę polecam tym bardziej że auto się jakoś szczególnie nie psuje do tego nie wyłazi na nim korozja jak na poprzednich Opelkach. Zafira dość dużo mi pali w mieście, w zimie nawet 15 litrów LPG, w trasie załadowany około 9,5 litra LPG. SZCZERZE POLECAM zakupu nie żałuje następnym autem też będzie zafirka
Wrażenia

Minimalne średnie zużycie paliwa

12,0

Maksymalne średnie zużycie paliwa

15,0

Minimalne zużycie paliwa przy oszczędnej jeździe

9,0

Fabryczne średnie zużycie paliwa

8,3
Zobacz więcej na temat zużycia paliwa
Czy ocena była przydatna?
Dyskusja
Ładowanie komentarzy...