+ Dodaj nową ocenę

Hatchback
1.4 Twinport ECOTEC 90KM 2003-2009
Reklama

Oceny Opel Astra G Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 2003-2009

5 % lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia ( 4,07 )

Reklama

dodano 09.04.2014 przez

Zacne i niedoceniane auto. Tanie w utrzymaniu, bezproblemowe. Auto w którym nie ma się co zepsuć. Wystarczy przestrzegać wymian olejów i filtrów a jazda będzie bezawaryjna. Samochód kupiony jako nowy i przez 6 lat użytkowania zero jakichkolwiek problemów. Auto jeżdzi jak nowe.

dodano 01.04.2015 przez

Auto bardzo przyzwoite. Oczywiście ani do szaleństw ani do lansu. Po prostu do jeżdżenia. W mieście nie zrujnuje kieszeni, a przy tym jak trzeba wyprzedzi tego i owego:-) dzielny na trasie na autostradzie przy czterech osobach i 150-160 na liczniku spalanie 7.5

dodano 22.07.2013 przez

Samochód u mnie ma najwyższe notowanie. A po Oplu się tego absolutnie nie spodziewałem. Teraz ma ją moja kuzynka, ma teraz przejechane 360.000 km. I nadal super. POLECAM. Twinport to jest to.

dodano 10.06.2013 przez

Za tą cene polecam - tanie czesci,wiecej trzeba placic za robocizne, nigdy na trasie mnie nie zawiodl, dobry samochod na poczatek, sinik bez wodotryskow -prosta konstrukcja i to proste naprawy,

dodano 12.08.2017 przez

Miejskie, zwinne auto. Nie ma problemów z zaparkowaniem. Całość wykonana jak to na Opla. Trochę trzeszczą plastiki jednak nie ma co narzekać na ich spasowanie za takie pieniądze.

dodano 19.02.2016 przez

Samochód bez bajerów, do zwykłej jazdy. Niezawodne, oszczędne i dobre w prowadzeniu. Części eksploatacyjne również bardzo tanie.

dodano 21.12.2015 przez

Bardzo dobry samochód, jak na pierwszy. Nie za mały, nie za duży. Mało awaryjny. Mało pali. Części zamienne tanie.